پربازدید ترین ها

وبگردی

خدمات تفلون صنایع غذایی

رایا ، تخصصی ترین مرکز عرضه خدمات پوشش های تفلون صنعتی و غذایی

رایا تفلون محدوده ی وسیعی از پوشش های تفلون و سرامیک صنعتی، تفلون غذایی که در کاربردهای دارای تماس با مواد غذایی بکار می روند ، از قبیل PTFE ، FEP و PFA ، را به منظور نیستی چسبندگی ، عافیت خواص سایشی و نامحلول بودن بر روی تجهیزات صنایع غذایی و قالب نان و هیئت شیرینی و قالب کیک اعمال می نماید .

در حالت موجود صنایع پدیدآوری مواد غذایی از جمله خبز صنعتی ، کیک و کلوچه، ماکارونی و صنایع شیر با اهداف مختلف ، ناگزیر به استفاده ازپوشش های تفلونی در بخشهای گوناگون خطوط تولید شده اند . خدمات پوشش دهی تفلون  به صنایع غذایی دارای مزایای ذیل می باشند : *   استفاده از مواد اولیه پوشش تفلون برحسب با الزامات FDA (تاییدیه طعام و دارو امریکا) *   نچسب بودن پوشش تفلون و قابیلیت انتزاع آسان ظروف از مواد غذایی  *  قابلیت تمیزشوندگی سهل پوشش تفلون *   مقاومت سایشی و سختی زبر لباس تفلون *  مقاوم جامه تفلون در برابر لاک شدن

ظروف تفلون دانش فرد

ظروف تفلون بازار تهران | ارزانترین ظروف المپیک در غرب تهران -

اولین مورد آن است که ظرف مورد نظر ما از هر گونه لایه تفلون قبلی و کثیفی های ظاهری به طور کامل پاکسازی شود.

رنگ بری مرحله بعدی است که در ظروف اجرا می شود و در آن ظرف را به طور کامل از رنگ سابق که داشته است پاکسازی می کنند. در این مرحله باید رنگ قبلی قابلمه ها به طور کامل پاکسازی شود و هیچگونه اثری از رنگ قبلی باقی نماند.

گاهی اوقات طی منزلها رنگ کاری و بازسازی ظروف تفلون ظروف، دسته ها دچار مشکل می شوند. این در خاطرنشان است که مشتری گاهی اوقات همان دسته های قبلی را می خواهد و گاهی روزگار نیز ترجیح می دهد که قسم ها و درب های قابلمه به طور کامل عوض شوند. اگر در این مرحله نیاز به این پیشه باشد، دسته ها و دستگیره هایی که متناسب با سایز و شکل قابلمه ها باشند انتخاب می شوند و بر روی قابلمه ها برپایی می گردند.

ظروف تفلون | ارزانترین تفلون -

گروه تولیدی تفلون ساز با بهره‌گیری از مرغوب‌ترین مواد در تولید ظروف تفلون و استفاده از نیروی متخصص توانسته ظروف تفلونی مقاوم در برابر خش و حرارت تولید کند. با نهاد دادن این ظروف شده برروی حرارت نرم‌خو می‌توان تا مدت زمانی طولانی با کمترین دهن و حتی بدون روغن غذاهای خوشمزه و سالمی را طبخ کرد.

داشتن تحمل حرارت، تمیزکردن‌های راحت و ساده، جزء ویژگی‌های ظروفی است که تفلون‌ ساز آنها را می‌کند. همین مزیت‌ها سبب می‌شود آشپزی در زمان استیصال یا آرامش به راحتی اعمال شود بدون اینکه مضطرب سوختن، ته گرفتن غذا یا خرابی ظرف مورد استفاده باشیم.

شما می توانید نظرات مشتریان را در تفلون و ماهیتابه ببینید.

اگر تمایل دارید می توانید ویدئوهای ما را در قابلمه و ماهیتابه ببینید

1) ثبت در فرم وبسایت تفلون ساز

3) مراجعه حضوری به فروشگاه تفلون ساز

ابتدا گونه های قابلمه و ماهیتابه را جدا کنید، سپس در سایت تفلون ساز یا از طریق واتس آپ ثبت سفارش کنید