پربازدید ترین ها

وبگردی

دانلود فیلم مجبوریم - دانلود فیلم سینمایی مجبوریم یوتیوب

فیلم مجبوریم با حجم مناسب و نیم بها

مجبوریم داستانی درام و اجتماعی دارد. This film is written by Reza Dermishian. It tells the story of a teenage girl who, despite her young age, is forced to make a living. He has no guardian. She lives by renting her womb. A lawyer tries to help him in some way and prevents him from doing so, but something happens in the meantime.

نگارش این فیلم به نی رضا درمیشیان است. سرگذشت دختری جوان را روایت می کند که با بود سن کمش به اجبار باید خرج زندگی را در بیاورد. او هیچ سرپرستی ندارد. از سلک اجاره رحمش زیست را می گذراند. یک وکیل تلاش می کند تا به نحوی به او کمک کند و او را از اینکار منع کند اما اتفاقاتی در این میان می افتد…..

اولین زن عضو هیئت مدیره خانه سینما بازیگری را با بازی در گل پامچال شروع کرد. ولیکن می توان گفت که یکمین فعالیت بی‌بی متکی آریا عروسک گردانی مدرسه موشها بود. مدرسه موشها برنامه عروسکی با مزه ای است که حکم نوستالژی دارد. یکی از عروسک گردانی ها وصداپیشگی هایی که همیشه در ذهن ما باقی می ماند نمایش عروسکی خونه مادربزرگه است. خانم موتمن آریا در نقش گل باقالی سیده صداپیشگی می کرد. یکی از نوستالژی هایی که همیشه در کنج ذهنمان وجود دارد و در قلبمان باقی است فیلم کلاه قرمزی است. کلاه قرمزی برای برای سنین کودک و نوجوان ساخته شد و هنوز هم جزوی از خاطرات کودکی همه ما به حساب می آید.

فیلم مجبوریم سینمایی ایرانی جدید فیلمی از رضا دُرمیشیان مجبوریم

فیلم مجبوریم در فیلیمو | مناسب ترین مجبوریم (۱۳۹۷) -

این فیلم قرار بود در اکران نوروزی ۱۴۰۱ به نمایش عمومی درآید که پس از منقضی گشتن پروانه نمایش، اکران فیلم در نوروز منتفی شده و باعث ایراد مهرجویی به مسئولان سینمایی و به‌وجودآمدن حواشی و جنجال‌های فراوانی شد و اما در انتها این فیلم در اکران عید فطر ۱۴۰۱ در سینماهای اقلیم به رخ پرده رفت.

«مجبوریم» از ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ در سینماهای سراسر کشور اکران شده است.

تا بدین لحظه هیچ‌گونه خبری حاکی بر زمان پخش در شبکه نمایش خانگی «مجبوریم» رسانه‌ای نشده است. به‌محض انتشار این فیلم در کانال نمایش خانگی، سلام سینما آن را برای قانونی با کیفیت‌های متعدد و اینترنت نیم‌بها در دسترس مخاطبان محترم قرار می‌دهد.

بعد از اکران سینمایی فیلم «مجبوریم»، این فیلم در شبکه نمایش منسوب ومربوط به‌خانه توزیع می‌شود، بلافاصله پس از پخش فیلم سینمایی «مجبوریم» شما می‌توانید از طریق سلام سینما به‌راحتی و به‌صورت قانونی و باکیفیت بیش بالا و البته با مصرف اینترنت نیم‌بها این فیلم سینمایی را نمایید و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود فیلم مجبوریم فیلم مجبوریم از فیلیمو | زیباترین فیلم سینمایی ایرانی مجبوریم -

همچنین آن ها در سال 1386 سینمایی صد سال به این سال ها را با یکدیگر همکاری کرده اند. موضوع این فیلم فیلم روایتگر حیات زنی است که در طول سی سال اتفاقات مختلفی برای او رخ می‌دهد.

برای  به لینک های بالا مراجعه کنید.

فیلم سینمایی فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی محصول واحد زمان ( 1394 از اولین و مهم ترین فیلم های او محسوب می شود او در این فیلم نیز با بابک کریمی همکاری کرده بود و فیلم مجبوریم همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.

همچنین او پیشتر با نقش آفرینی در فیلم غلامرضا تختی محصول سال 1397 نیز با پریوش نظریه همکاری کرده است این فیلم به حیات نامه غلامرضا تختی از کودکی تا بزرگسالی اش میپردازد.

برای  به لینک های بالا مراجعه کنید.

سینمایی مجبوریم اولین همکاری او با قانع درمیشیان بود پس از آن سینمایی لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان را با او همکاری کرده است.