پربازدید ترین ها

وبگردی

نمایندگی کولر گازی جنرال در تبریز

  شرکت آریا تهویه بعنوان و آماده ارائه خدمات نصب و تعمیر به شما عزیزان میباشد.   آیا گازی خود را تازه خریداری کرده اید و نیاز به دارید؟ آیا گازی شما خراب شده و نیاز به دارید؟   شرکت آریا تهویه با کادری کاملا مجرب و حرفه ای در زمینه نصب ، سرویس و خدمات گازی را بصورت حرفه ای و در اسرع وقت ادا میدهد. اگر نیاز به میکانیک و یا دارید کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما به محل شما اعزام شوند .    

شرکت آریا تهویه بعنوان و آراسته ارائه خدمات نصب و تعمیر به شما عزیزان میباشد.

آیا گازی خود را نو خریداری کرده اید و نیاز به دارید؟

آیا گازی شما خراب شده و نیاز به دارید؟

شرکت آریا تهویه با کادری کاملا کارآزموده و کسب ای در زمینه نصب ، سرویس و خدمات گازی را بصورت کار ای و در اسرع وقت ارتکاب میدهد.

گازی جنرال گلد 12000 و 18000 و 24000 و 30000 اینورتر پلاس سری تیتانیوم

گازی اجنرال کاوازاکی ژاپن ارورهای گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها

نمایان شدن ارور A3 در گازی جنرال گلد به دلیل خطای حسگر دمای کمپرسور می باشد.

کد A5 هنگامی در نمایشگر گازی جنرال گلد نمایان می شود که ابزار وجود فشار غیر عادی ای را تشخیص دهد.

برای رفع کد A5 در نمایشگر گازی جنرال گلد، عامل ایجاد فشار مگر عادی در آلت را بیابید و آن را رفع نمایید.

در ادامه به نقصان یابی مشکلاتی می پردازیم که گازی جنرال گلد، نوع ایراد دستگاه را بصورت کد ارور به ما نشان نمی دهد. در نتیجه قبل از تماس برای درخواست موارد زیر را مناسبت رسیدگی قرار دهید. اما توجه داشته باشید که در هیئت بروز نقص در گازی جنرال گلد مثل استشمام بوی سوختگی، فورا سخت‌کوشی اسباب را ایستاده کنید، آن را خاموش نمایید و دو ازگ آلت را از برق بکشید. صرفا خاموش کردن گازی جنرال گلد به علت دکمه پاور آن، صاعقه دستگاه را به کوه طور کامل از سبب تغذیه قطع نمی کند. در نتیجه حتما دو ازگ آن را از پریز بکشید تا صاعقه دستگاه کاملا قطع شود. پس با مرکز تعمیرات گازی جنرال گلد تماس بگیرید.

کولر گازی جنرال گازی جنرال ۳۲ هزار آموزش عیب یابی و تعمیر گازی جنرال

چند روزه که از ما بخار میاد خارج پنل داخلی علت از چی می تونه باشه

سلام رو دیروز نصب کردم و وقتی که دکمه ی آن رو میزنم دستگاه روشن نمیشود دلیلش چیه

سلام ، ما جنرال هست ، وقتی که روشن هست خوب کار میکنه ، ولی بعضی تایم ها علامت روش میاد و وقتی دکمه روشن خاموش رو میزنیم کار نمیکنه

باسلام،علت این ک گازی سریعاً گازرارهامیکندچیست؟درصورتی ک کلید ان روی عدد۹هست ممنون میشم اگ جواب بدید

سلام ما حدود ۸ سال پیش جنرال لبخند سرد و گرم سی هزار خریدیم از یوم اوان رو سر توربو و حالت ۱۶ رسم دادیم به دلیل بزرگ بودن فضای خونه و همچنین ۵ ماه گرما یسر روشن یود بجز دوران بی برقی حالا تقریبا از دیشب موتور یهو در حد ۳۰ ثانیه خاموش میشه هوا کم میشه بعد مجدد روشن میشه و در حالت قبلی بر میگرده این حاد حدود ۲۰ دقیقه یه بار اتفاق می افته. موتور با پنل اصلی حدود ۱۸ واحد طول بعد داره و در خوزستان هستم موتور هم رو پشت بومه زیر آفتاب.